Kayseri Melikgazi'de 100 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İcradan satılık 2014 model Toyota Corolla marka araç İcradan satılık 2014 model Toyota Corolla marka araç

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/121 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kayseri İl, Melikgazi İlçe, ŞİRİNTEPE Mahalle/Köy, 559 Ada, 1 Parsel, 4.blok 13.kat B giriş 26 nolu bb Nolu Bağımsız Bölüm taşınmazın tam (1/1) hissesi satılıktır. Ana taşınmaz üzerinde 7 blok yapı bulunduğu, değerlemeye konu meskenin ana taşınmazın kuzey sırasında orta sırada bulunan 4. blokta yer aldığı, bu yapının bodrum+zemin+15 normal kattan oluştuğu, betonarme karkas tarzında inşa edildiği, yaklaşık olarak 15-20 yıllık olduğu belirlenmiştir Binanın dış cephe boyasının ve çevre düzenlemesinin yapılmış olduğu, bina girişinin seramik/mermer kaplama olduğu, binada 2 adet (her girişte 1 adet) asansör bulunduğu görülmüştür. Daire merkezi sistem doğalgazlı kaloriferle ısıtılmaktadır. Binanın bahçesinde açık otopark alanı oluşturulmuştur. Konu bağımsız bölüm meskenin, 3 oda, 1 salon, 1 antre, 1 hol, 1 mutfak, 1 banyo, 1 lavabo&wc, 2 balkondan oluştuğu belirlenmiştir. Mahallinde ve projesinde yapılan incelemeye göre, meskenin brüt alanının 100 m²; net kullanım alanının ise 85 m² olduğu tespit edilmiştir. Daire kuzey ve doğu yönlerden iki cepheye sahiptir. Meskenin, iç oda kapılarının eski tip ahşap doğrama olduğu, pencerelerinin PVC doğrama ve ısıcamlı olduğu, daire girişinde çelik kapı bulunduğu, oda zeminlerinin eski tip ahşap parke olduğu, ıslak hacimlerde duvarların fayans, zeminlerin seramik kaplama olduğu, odalarda duvarların saten alçı üzeri silikonlu boya olduğu, bazı oda duvarlarında kağıt uygulamasının bulunduğu, mutfak tezgahı ve mutfak dolabının bulunduğu, tavanlarda kartonpiyer uygulamalarının yapıldığı, daire içi kullanım için doğalgaz bağlantısının mevcut olduğu, antre kısmında vestiyerinin bulunduğu belirlenmiştir. Mutfak üzerindeki balkonun pvc doğrama ile kapatıldığı, diğer balkonun cam balkon ile kapatıldığı görülmüştür
İmar Durumu :İnşaat tarzı Değerleme konusu bağımsız bölümün üzerinde bulunduğu 559 ada 1 parsel numaralı ana taşınmaz, 1/1000 ölçekli uygulama imar planında E=1,80 Hmax: 48,00 yapılaşma koşullu konut alanı olarak planlıdır.
Kıymeti : 1.250.000,00 TL- KDV Oranı: KDV Kanunun 17. Maddesinin 4. Fıkrası Uyarınca Muaf
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydında mevcuttur.

Kaynak: ilan.gov.tr