Galler Prensesi Kate Middleton, kanser tedavisi gördüğünü açıkladı ve bu haber uzun süredir merak konusu olan spekülasyonlara son verdi. Middleton, durumuyla ilgili "büyük şok" yaşadığını ifade etti ve tedavi sürecini şu şekilde anlattı:

Yunanistan'dan Turistlere Ücretsiz Tatil Yunanistan'dan Turistlere Ücretsiz Tatil

Ameliyat Başarılı Ancak...

Middleton, ameliyatın başarılı geçtiğini ancak yapılan testler sonucunda kanserin hala varlığını sürdürdüğünün ortaya çıktığını belirtti. Bu nedenle sağlık ekibinin önleyici kemoterapi kürünü önerdiğini dile getiren prenses, şu anda bu tedavinin erken aşamalarında olduğunu belirtti.

Aile İyiliği İçin Her Şeyi Yapıyoruz

Prenses Kate ve eşi Prens William, tedavi sürecini genç ailelerinin iyiliği için öncelikli bir konu olarak ele aldıklarını vurguladılar. Middleton, "William ve ben genç ailemizin iyiliği için bu süreci özel olarak ele almak konusunda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zaman aldı. Tedavime başlamak için ameliyattan sonra iyileşmem zaman aldı. Ancak en önemlisi, George, Charlotte ve Louis'e iyi olacağıma dair güvence vermek zaman aldı" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi