Antalya’nın Kaş ilçesinde, 31 Mart seçimlerinde AK Partili Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’ı geçerek yeni başkan seçilen CHP’li Erol Demirhan, göreve başlamasının ardından trafik kazası geçirdi.

Kazanın Detayları

Erol Demirhan, dün öğle saatlerinde gerçekleştirilen mazbata ve devir teslim töreninin ardından resmi olarak görevine başladı. Törenlerin sona ermesinin ardından kendi otomobiliyle evine dönen Demirhan, Kalkan-Ova karayolunda aracın kontrolünü kaybetti.

Manş Denizini Geçmeye Çalışan Göçmen Teknesi Battı! 5 Ölü Manş Denizini Geçmeye Çalışan Göçmen Teknesi Battı! 5 Ölü

Demirhan’ın kullandığı otomobil, yol kenarındaki kayalıklara çarparak durdu. Kazada Demirhan’ın yara almadığı, ancak araçta hasar oluştuğu belirtildi. Kazanın ardından Demirhan’ın evinde dinlenmeye çekildiği öğrenildi.

Erol Demirhan’dan Açıklama

Demirhan, kaza sonrası bir açıklama yaptı ve “Ufak bir trafik kazası geçirdik, ancak sakin olun, her şey yolunda. Herkesin sağlığı yerinde, yaralanma yok. Arayan soran herkese çok teşekkürler” dedi. Bu olay, yeni göreve başlayan bir belediye başkanının karşılaştığı beklenmedik bir durum olarak dikkat çekiyor. Kazanın ardından Demirhan’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlendiği bilgisi verildi.

Kaynak: Kamer Durdu