Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan bir fabrikada, kadın işçilerin soyunma kabininde gizli bir kamera bulunduğu ortaya çıktı. Olayın detayları dehşete düşürdü.

Olay, 10 Mayıs Cuma günü otomobil parçaları üreten bir fabrikada meydana geldi. İddialara göre, bir kadın işçi soyunma kabininde kıyafetlerini giyip çıkardığı sırada, bir karton kutudan ışık yayıldığını fark etti. Merak eden işçi, kutuyu incelediğinde içinde bir cihaz buldu. Olayı fabrika yönetimine ileten işçi, polis ekiplerinin olay yerine gelmesini sağladı.

Polis Ekipleri Cihazı İnceledi Gizli Kamera Tespit Edildi

Polis ekiplerinin yaptığı incelemede, bulunan cihazın bir gizli kamera olduğu belirlendi. Ekipler, kameranın kadın soyunma kabininde bulunduğu yerde detaylı incelemelerde bulundu. Diğer kadın işçiler ve fabrika yöneticileri de ifadeleri alınmak üzere polis ekiplerine çağrıldı.

Bahar Candan kaldığı cezaevinde kendini yaraldı! Öldü mü? İşte cevabı Bahar Candan kaldığı cezaevinde kendini yaraldı! Öldü mü? İşte cevabı

Güvenlik Amiri Gözaltına Alındı

Kadın işçilerin şikayeti üzerine yapılan incelemede, fabrikanın güvenlik amiri olan A.T. gözaltına alındı. A.T.'nin çalıştığı güvenlik firması tarafından işine son verildiği öğrenildi. Olayla ilgili detaylı soruşturma ise devam ediyor.

Kaynak: İHA