Kartal-Samandıra bağlantı yolunda meydana gelen korkunç bir trafik kazası, bölge halkını derinden üzdü. Refüje çarparak takla atan bir otomobilde meydana gelen olayda 3 kişi yaralandı.

Alanya'da Özel Hastanenin Balkonundan Düşen Kişi Yaralandı! Güvenlik Kameraları Saniye Saniye Kaydetti Alanya'da Özel Hastanenin Balkonundan Düşen Kişi Yaralandı! Güvenlik Kameraları Saniye Saniye Kaydetti

Olay, Kartal-Samandıra bağlantı yolunun Samandıra istikametinde gerçekleşti. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, aniden refüje çarparak takla attı. Bu korkunç kaza sonucunda hafif yaralanan sürücü Fırat Savaş ile birlikte otomobilde bulunan 2 kişi acil bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Kazanın sebebi ise Uğur Mumcu sapağından hızlı bir şekilde otoyola bağlanan başka bir aracın, takla atan aracı şerit değiştirmeye zorlaması olarak belirlendi. Bu ani manevra sonucunda kaza kaçınılmaz hale geldi. Kaza sonrasında yol bir süre trafiğe kapatıldı. Ancak, takla atan aracın kaldırılmasıyla birlikte yol tekrar trafiğe açıldı.

Kaynak: AA