Edirne'de Şükrü Paşa Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi'nde bulunan Gölet Taksi durağında meydana gelen trafik kazası, şehirde gündeme oturdu. Olay, ticari taksi sürücüsünün yaralandığı bir çarpışma şeklinde gerçekleşti. Kaza anı, çevredeki güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

22 T 0423 plakalı ticari taksiyi kullanan Batuhan Geridönmez, durağın önünde durarak yolcu almak veya indirmek için aracından indiği sırada arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu yaralandı. Çarpmanın etkisiyle Geridönmez, araçların arasında sıkışarak yaralandı. Kazanın şiddeti, çevredeki vatandaşlar tarafından da şahitlik edildi.

Kimlik Tespiti Yapılamadı

Taksi sürücüsüne çarpan araç, kaza sonrasında olay yerinden hızla uzaklaştı. Kaçan aracın sürücüsünün kimliği ve neden kaçtığı ise henüz belirlenemedi.

Yaralı Sürücü Hastaneye Kaldırıldı

Kazada yaralanan ticari taksi sürücüsü Batuhan Geridönmez, olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalenin ardından ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Geridönmez'in sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgi verilmedi.

Burdur'da Korkunç Kaza! Kamyonet ve Motosiklet Çarpıştı Burdur'da Korkunç Kaza! Kamyonet ve Motosiklet Çarpıştı

Soruşturma Devam Ediyor

Kazayla ilgili olarak polis ekipleri tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor. Kazaya neden olan aracın bulunması ve olayın tam olarak aydınlatılması için çalışmalar titizlikle sürdürülüyor.

Kaynak: İHA