23 Nisan'da Acı Tablo! 23 Nisan'da Acı Tablo!

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Kaş ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü ve Kalkan’da 'Yöresel Ürünler Pazarı’nın açılışına katıldı.

Yöresel Ürünler Pazarı Açılışı

Tütüncü, açılışta yaptığı konuşmada, yerel ürünler pazarlarını çok anlamlı ve kıymetli bulduğunu belirtti. Kalkan’ın turizmin önemli merkezlerinden biri olduğunu vurgulayan Tütüncü, yerel değerlerin ekonomiye dönüştürülmesinin önemine dikkat çekti.

Kalkan’a Altyapı Müjdesi

Kalkan’ın altyapı sorunlarına da değinen Tütüncü, önümüzdeki dönemde bu sorunun çözümüne öncelik vereceklerini belirtti. Ayrıca, bölgenin butik turizm açısından önemine değindi ve Kaş’ın turizm değerlerinin öne çıkarılması için özel çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Büyükşehir Belediyelerinin Heyecanına İhtiyaç Var

Tütüncü, Kaş’ta ikinci ziyaretini Akbel Mahallesi’ne gerçekleştirdi. Burada mahalle sakinleri ile bir araya gelen Tütüncü, Antalya’nın altın çağı projelerini anlattı ve büyükşehir belediyelerinin heyecanına ihtiyaç olduğunu belirtti. Tütüncü, “Büyükşehir belediyelerinin 3 temel vazifelerinden bir tanesi bütün ilçelerde altyapı çalışmalarını en güzel şekilde yapmak ve mahallelerin beklentilerini en güzel şekilde karşılamaktır” dedi.

Tütüncü, Kaş’ta gün boyu sürecek seçim çalışmaları kapsamında Ova, Çavdır, Çayköy, Üzümlü ve Kınık Mahallelerini de ziyaret edecek. Kendisinin “Şehrimize hizmet etmek istiyoruz. Kepez’de ortaya koyduğumuz performansı Antalya’nın 19 ilçesinde ortaya koymak istiyoruz” şeklindeki ifadesi, hizmet aşkını ve kararlılığını gösteriyor.

Kaynak: Haber Merkezi