İstanbul Beyoğlu’nda düzenlenen bir operasyonda, evinde uy*ştur*cu bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ünlü şarkıcı Kalben Sağdıç, adliyeye sevk edildi.

Kalben'e Ne Oldu?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cihangir’de oturan şarkıcı Kalben Sağdıç’ın evine baskın düzenledi. Yapılan arama sonucunda evde 3 parça halinde toplamda ağırlığı 15 gram gelen uy*ştur*cu skunk ele geçirildi. Evde bulunan 2 bin euro, 730 dolar ve 1500 lira da emniyet güçlerince el konuldu.

Bir Adamın Parçalanarak Çöp Konteynerine Atılması Olayında Şüpheli Gözaltında Bir Adamın Parçalanarak Çöp Konteynerine Atılması Olayında Şüpheli Gözaltında

Kalben Tahliye Edildi Mi?  

Şarkıcı, ‘uy*ştur*cu veya uyarıcı maddeleri ruhsatsız veya ruhsata aykırı olarak imal, ithal veya ihraç etme’ suçundan gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Kalben’in ilk ifadesinde, ele geçirilen uy*ştur*cuyu satmadığını, kendisinin kullandığını iddia ettiği öğrenildi.

Kalben3115475847Jpg P4O B V3 H1 U Os W Nbo Nhb S Zg

Operasyon Görüntüleri

Operasyon sırasında, şarkıcının evinin penceresinden bahçeye kavanozun içinde sakladığı uy*ştur*cu maddeleri attığı görüldü. Ayrıca, polislerin oyuncak bir arabanın pil bölmesinde de uy*ştur*cu maddeye rastladıkları anlar videoya yansıdı. Bu görüntüler, olayın ciddiyetini ve uyuşturucu maddelerin saklandığı yerlerin çeşitliliğini gözler önüne serdi. 

Kaynak: Haber Merkezi