Ersin Olgaç Kimdir? Ersin Olgaç Aslen Nerelidir? Ersin Olgaç Evli mi? Ersin Olgaç Kimdir? Ersin Olgaç Aslen Nerelidir? Ersin Olgaç Evli mi?

Ünlü oyuncu Kadir İnanır, İstanbul Beykoz'da yaşadığı evinde rahatsızlanması sonucu Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde entübe edilen İnanır'ın sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama yapıldı.

Durumu Şu Anda İyi

Kadir İnanır'ın doktoru, gazetecilerin sorularını yanıtladı ve durumu hakkında bilgi verdi. Doktor, başlangıçta İnanır'ın sağ tarafında tam bir felç tablosu olduğunu belirtti ancak durumunun şu anda daha iyi olduğunu ifade etti.

Konuşmasında Sorun Olacak Mı? Doktor Ne Söylüyor?

Doktor, "Biz de daha erken uyanmasını umuyorduk. Arada bazı olumsuzluklar, tansiyon yükselmeleri oldu" açıklamasını yaparak durumu değerlendirdi. İnanır'ın artık entübe edilmediğini ve eşinin yanına alındığını söyleyen doktor, yoğun bakım tedavisinin devam edeceğini belirtti. Konuşma konusunda ise İnanır'ın henüz hazır olmadığını dile getiren doktor, ancak mevcut belirtilerin konuşmada bir sıkıntı olmayacağını gösterdiğini ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi