Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, sağlık alanında önemli bir destekle karşılaştı. İş adamı İzzet Baysal'ın vakfı tarafından yapılan bağışla, hastanenin teknolojik alt yapısı güçlendirildi.

Bolu’ya eğitim ve sağlık alanında 147 eser kazandıran İzzet Baysal Vakfı, bu kez hastanenin ihtiyaç duyduğu cihazları temin etti. Toplam değeri 500 bin lira olan 1 adet Skopi (x-ray) ve 2 adet Ultrason cihazı, hastanenin hizmet kalitesini artırmak için bağışlandı Hastane yönetimi, İzzet Baysal Vakfı tarafından sağlanan cihazları memnuniyetle karşıladı. Teslim alınan cihazlar, vakıf yetkilileri ve yönetim ekibi tarafından incelendi ve hizmete başlatıldığı alanlarda değerlendirildi.

Tarçın Nasıl Yetiştirilir? Tarçın Türkiye'de Hangi Bölgede Yetiştirilir? Tarçın Nasıl Yetiştirilir? Tarçın Türkiye'de Hangi Bölgede Yetiştirilir?

Hastaneye Binlerce Liralık Cihazları Bağışladılar

Teşekkür Ettiler

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, İzzet Baysal'ın hatırasının minnetle anıldığı ve vakıf başkanı Ahmet Baysal'a sağlık dileklerinin iletilerek, tüm yönetim ekibine teşekkür edildiği belirtildi.

Hastaneye Binlerce Liralık Cihazları Bağışladılar2

Kaynak: İHA