İzmir'in Bornova ilçesinde meydana gelen bir olayda, bir kadının sokak ortasında şiddete maruz kalması cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kocaeli'nde Korkunç Kaza: Bariyer Otomobilin Önünden Girip Arka Koltuğuna Kadar Girdi! Kocaeli'nde Korkunç Kaza: Bariyer Otomobilin Önünden Girip Arka Koltuğuna Kadar Girdi!

Olay, Bornova Kazımdirik Mahallesi'nde gece saatlerinde gerçekleşti. İddiaya göre, bir çift arasında çıkan tartışma, sokak ortasında büyüdü. Tartışmanın hızla şiddete dönüşmesiyle, erkek arkadaşının kadına yönelik saldırısı başladı. Saldırganın kadına şiddet uyguladığı sırada, çevredeki bir kişi müdahale etmeye çalıştı.

Kameralara Yansıdı

Olay anı, bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, saldırganın kadını darp ederken görüntülenmesi dikkat çekti. Kadının çaresizce yardım beklediği görüntüler, sokakta yaşanan şiddetin vahametini ortaya koydu. Saldırganın kadına yönelik şiddeti artarken, kadın da arabanın camlarını yumruklayarak karşı koymaya çalıştı. Ancak şiddet karşısında çaresiz kalan kadın, saldırgan tarafından yere düşürüldü.

Kaynak: İHA