İzmir Karşıyaka'da 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İcradan satılık 2022 model Fıat Egea marka araç İcradan satılık 2022 model Fıat Egea marka araç

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/1475 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : İzmir İl, Karşıyaka İlçe, BOSTANLI Mahalle/Köy, 9398 Ada, 28 Parsel, 4 Nolu Bağımsız Bölüm 3 oda 1 salon olup; 1 mutfak, 1 banyo, 1 WC, 1 antre, 1 koridor ve 3 adet balkondan oluşmaktadır. Doğalgaz bulunmaktadır. Bina girişine göre sağ ön daire konumundadır ve çift cephelidir. Binada her katta üç daire bulunmaktadır. Karanlık odası bulunmamaktadır. Dairenin birinci katta (ara katta) ve ön cephede yer almaktadır daire girişinde çelik kapı bulunmaktadır. Mutfak balkonunun cam ile kapatılmış, diğer iki balkonun ise panjur ile kapatılmıştır. Bina asansörlüdür. Odalar ve salonun yer döşemelerinin laminanttır. Islak hacimlerin, hol, antre ve mutfağın yer döşemeleri ise seramiktir. Mutfak hazır mutfak şeklinde teşkil edilmiştir. Daire duvarları alçı saten boyalıdır ve kartonpiyer bulunmaktadır. İç kapılar ahşap kapı; dış kapı ve pencereler ise ahşap doğrama şeklindedir. Banyoda aynalı dolap, dolaplı lavabo, duşakabin ve klozet mevcut olup; banyonun duvarları fayanstır. Brüt kullanım alanı 92 m2 net kullanım alanı 70,60 m2 dir. Cami, park ve yeşil alanlara yakındır.
Adresi : Bostanlı Mahallesi 1735. Sokak No:178 (A Blok) Kat: 1 Daire: 4 Karşıyaka / İZMİR
Yüzölçümü : 70,60 m2
Arsa Payı : 1/41
İmar Durumu :Var , Yola Mesafesi 5 m, İnşaat Derinliği 22 m, Kat sayısı 6, İnşaat tarzı İki yola cepheli parsel konumunda 124 numaralı parselasyon planında yapılan kitle etüdüne göre düzenlendiği, her iki yol cephesinden 5m bahçe mesafeli 22m bina derinliğinde inşaatına uygun.
Kıymeti : 3.300.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Yönetim planı 28/03/1988

Kaynak: ilan.gov.tr