Denizli'nin Çivril ilçesinde, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatan İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, ilk kez ilçede sahne aldı. Çivril Kaymakamlığı'nın düzenlediği konserde, Senfoni Orkestrası, dünyaca ünlü eserlerle Türkü ve popüler şarkıları sanatseverlerle buluşturdu.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Çivrillilerle buluştu

Antalya'nın tarihi Side Antik Kenti'nde Kalliope Mozaiği bulundu Antalya'nın tarihi Side Antik Kenti'nde Kalliope Mozaiği bulundu

Büyük İlgi ve Katılım

Şevkiye Özel Fen Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen konser, orkestra şefinin ekibi tanıtmasıyla başladı. İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, dünyaca ünlü eserlerin yanı sıra Türk halk müziği ve popüler şarkılardan örnekler de sundu. Seyircilerin ilgiyle takip ettiği konser, Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut, Belediye Başkanı Semih Dere, protokol üyeleri ve çok sayıda Çivrilli'nin katılımıyla gerçekleşti.

Teşekkür ve Hatıra Fotoğrafı

Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut, orkestraya çiçek takdim ederek sergiledikleri performans ve seslendirdikleri eserler için teşekkür etti. Konser, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Çivrillilerle buluştu

Editör: Tayfun Akyatan