Kemer'de İYİ Parti'nin Gençlik Kolları Başkanı ve Kemer Belediye Meclisi Üyesi adayı olan Erdem Özkan, parti ve meclis üyeliğinden istifa etti. Seçimlerde Cumhur İttifakı AK Parti'nin Kemer Belediye Başkan adayı Rahman Şeker'i destekleme kararı aldığını açıkladı.

Rahman Şeker'in Kiriş'te düzenlediği iftara katılan Erdem Özkan, aile yakınları ve 200'den fazla genç arkadaşıyla birlikte geldi. Erdem Özkan, gençlerin siyasette daha etkin olması gerektiğini vurgulayarak Rahman Şeker'i destekleyeceklerini belirtti ve zaferin Rahman Şeker ve ekibinin olacağını ifade etti.

Tanju Özcan'dan tartışılacak karar! Afrikalı öğrencilere otobüs biletlerinde astronomik zam yapılacak Tanju Özcan'dan tartışılacak karar! Afrikalı öğrencilere otobüs biletlerinde astronomik zam yapılacak

Screenshot 20240327 124917 Facebook

'KEMER GERÇEK BELEDİYECİLİK İLE TANIŞACAK'

Erdem Özkan konuşmasında, "Biz Kemer'de doğduk, büyüdük, ve burada aile kurdık. Kemer'e karşı büyük bir vefa borcumuz var. Siyasette fikir sahibi olduk ve yıllardır Kemer'in geleceği üzerine çalışıyoruz. Kemer'de son dönemlerde olağandışı olaylar yaşanıyor ve bu durum bizi endişelendiriyor. Bu nedenle, Kemer'in geleceği için harekete geçme zamanının geldiğine inanıyorum. Rahman Şeker gibi deneyimli bir ismin yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Kemer, 31 Mart'tan sonra gerçek bir belediyecilikle tanışacak" şeklinde konuştu.

Screenshot 20240327 124927 Facebook

Zafer Partisi'nde büyük istifa depremi Zafer Partisi'nde büyük istifa depremi

'HEYECANLA 31 MART AKŞAMINI BEKLİYORUZ'

Rahman Şeker ise katılımın her geçen gün arttığını belirterek, Erdem Özkan ve ekibine "Hoş geldiniz" dedi. Şeker, "Değerli kardeşimiz Erdem Özkan ve ekibiyle birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Hepinizi 31 Mart akşamı zafer kutlaması için Cumhuriyet Meydanı'na davet ediyorum" şeklinde konuştu.

Screenshot 20240327 124902 Facebook

Kaynak: Haber Merkezi