Bucak, adaylığının Genel Başkan Meral Akşener tarafından TBMM grup toplantısında resmi olarak açıklanacağını belirtti. Adaylık süreciyle ilgili konuşan Bucak, MHP'den İYİ Parti'ye geçtiklerini ve Genel Başkan Akşener'i Cumhurbaşkanı yapmak amacıyla partide üye olduklarını ifade etti. 

Türkeş'in oğlu hakaret etmişti! Ülkü Ocakları Başkanı'ndan tehdit geldi Türkeş'in oğlu hakaret etmişti! Ülkü Ocakları Başkanı'ndan tehdit geldi

Partiye Küsmedi

İYİ Parti'den 27. ve 28. Dönem milletvekili aday adayı olduklarını ancak bu süreçte başarılı olamadıklarını belirten Bucak, parti değişikliğine rağmen İYİ Parti'ye küsmediklerini ve partide üyeliklerinin devam ettiğini vurguladı. 

turgut bucak

Turgut Bucak Nerelidir?

1960 yılında Korkuteli Antalya’da doğan Bucak, esnaf bir ailenin en büyük çocuğu olarak, 1983 yılından beri Antalya’da İnci Börek Salonlarında esnaflık ve börekçilik mesleğini icra etmektedir.

Turgut Bucak Hangi Görevlerde Bulunmuştur

Aynı zamanda Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 2002 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı sürdüren Bucak, Batı Akdeniz Bölgesi'nde TESKOMB'un 6. Bölgesi yönetim kurulu üyeliği görevini uzun yıllardır başarıyla yürütmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi