İYİ Parti Pamukkale Kurucu İlçe Başkanı Adem Süpçin, uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Süpçin'in vefat haberini sosyal medya hesabından duyurarak, Süpçin'in ailesi ve sevenlerine başsağlığı diledi.

İYİ Parti Pamukkale Kurucu İlçe Başkanı Adem Süpçin'in vefat haberi, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk tarafından sosyal medya aracılığıyla duyuruldu. Öztürk, paylaşımında Süpçin'in uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştüğünü belirtti.

İyi̇ Parti Kurucu İlçe Başkanı Hayatını Kaybetti 2

Yasin Öztürk'ten Başsağlığı Mesajı

Yasin Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Partimizin Pamukkale Kurucu ilçe Başkanı, Türk Ocağı Denizli Şubesi eski Başkanı avukat Adem Süpçin kardeşim, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşmüş, Rahmet-i Rahmana kavuşmuştur. Merhuma Cenab-ı Hak’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Erdal Başkan'dan tasarruf tedbiri: Etimesgut Belediyesi 15 Temmuz etkinliği düzenlememe kararı aldı Erdal Başkan'dan tasarruf tedbiri: Etimesgut Belediyesi 15 Temmuz etkinliği düzenlememe kararı aldı

Adem Süpçin Kimdir?

Adem Süpçin, İYİ Parti Pamukkale Kurucu İlçe Başkanı olarak görev yapmış ve Türk Ocağı Denizli Şubesi'nde de başkanlık yapmıştı. Süpçin, hukuk kariyerinde de önemli başarılara imza atmış, mesleğine olan bağlılığı ve mücadeleci ruhu ile tanınmıştı. Süpçin'in vefatı, hem ailesi hem de parti camiasında derin bir üzüntü yarattı.

İYİ Partili Koray Aydın istifa etti İYİ Partili Koray Aydın istifa etti

Kaynak: İHA