İcradan satılık 2017 model Ford Focus İcradan satılık 2017 model Ford Focus

İstanbul Kadıköy'de net 146 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/68 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Tuğlacı Başı Mahallesi, Hatboyu mevkii, 421 ada, 285 parsel, C Blok, 24. Kat, 82 nolu bağımsız bölüm sayılı daire nitelikli taşınmaz bir borçtan dolayı satışa çıkartılmıştır. Satışa konu taşınmazın bulunduğu parsel batı cephesinden Mehmet Seyda Sokak ile, doğu cephesindenBurçak Sokak ile diğer cephesinden ise komşu parseller ve üzerlerindeki yapılar ile sınırlıdır. Taşınmazın yakın çevresinde Bağdat Caddesi, Özgürlük Parkı ve Çetin Emeç Demokrasi Parkı bulunmaktadır. Taşınmaz Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bina dış cephesi mantolamalı dış cephe boyasıdır. Giriş holü zemini mermer, duvarları boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum malzemedir. Yapıda asansör bulunmakta olup yangın merdiveni de bulunmaktadır. Binada ısınma sistemi doğalgaz sistemidir.
Taşınmaz daire nitelikli olup projesinde ve yerinde zemin kat seviyesinden yapılan C Blok girişine göre 24. Normal katta ve ön tarafta konumludur. Doğu, güney ve batı cephelidir. Projesine göre2 oda, salon, mutfak, banyo , antre, hol ,ebeveyn banyo ve balkon düzeninde net 146 m2, brüt 165 m2 alana sahiptir. Yerinde yapılan incelemede toplan alanda herhangi bir değişiklik yapılmadan projede görülen balkon hacminin konu taşınmazın oda hacmi haline getirildiği ve taşınmazın 3+1 daire nitelikli olduğu belirlenmiştir. Giriş kapısı ahşap görünümlü çelik kapı, pencereleri pvc doğramadır.Salon ve oda zeminleri ahşap parke kaplı, duvarları sıva üzeri boyadır. Banyo zemini seramik, duvarları fayans kaplamadır. Banyo?da yerden klozet, duşa kabin vedolaplı lavabo bulunmaktadır. Mutfak hacminde zeminler seramik, duvarlar ise kısmen seramik kısmen boyadır. Mutfak hacminde mermerit mutfak tezgahı ve ahşap mutfak dolapları bulunmaktadır. Bağımsız bölümüm kapanmaz adalar ve deniz manzarası bulunmakta olduğu bilirkişi raporunda belirtilmiştir. Satış ilanın tam metni ve eki bilirkişi raporu E-Satış portalında esatis.uyap.gov.tr web adresinde yer almaktadır.
Adresi : Göztepe Mahallesi, Mehmet Seyda Sokak , Taşyapı Fourwinds Recidence Sitesi, C Blok, No:2,Kat: 24 , Daire: 82 Kadıköy / İSTANBUL
Yüzölçümü : 19.338,18 m2
Arsa Payı : 189/92836
İmar Durumu :1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Plan Notu Ve Lejandı Değişikliği kapsamında Konut alanında kalmaktadır. Yapılaşma şartları; ayrık nizam, KAKS: 2.07 (Brüt parsel üzerinden hesaplanacaktır), TAKS:0.35 (Net parsel üzerinden hesaplanacaktır), Hmax: 15 kat şeklindedir.
Kıymeti : 33.000.000,00 TL
KDV Oranı : %20
Kaydındaki Şerhler: Taşınmazın takyidatındaki gibidir, dosyasında mevcuttur

Kaynak: ilan.gov.tr