Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı İncesu köyünde meydana gelen kazada, bir traktör ile yolcu treninin çarpışması sonucunda 1 kişi ağır yaralandı. İlginç bir şekilde, kaza anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Isparta'da Tren Traktörü Ikiye Böldü! Feci Kaza Kamerada (2)

Traktörtör İkiye Bölündü

Kazanın meydana geldiği sırada, Isparta-İzmir seferi yapan yolcu treni, kontrolsüz bir şekilde demiryolu geçişini yapan Mehmet S. (40) tarafından kullanılan plakası belirlenemeyen traktöre çarptı.

Isparta'da Tren Traktörü Ikiye Böldü! Feci Kaza Kamerada (3)

Mersin'de denize giren genç boğuldu Mersin'de denize giren genç boğuldu

Çarpışma sonucunda traktör ikiye bölünürken, sürücü ağır yaralandı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdiler. Ardından sağlık ve jandarma ekipleri kaza yerine sevk edildi.

Aw16847Isparta'da Tren Traktörü Ikiye Böldü! Feci Kaza Kamerada0 05

Yaralı traktör sürücüsü Mehmet S., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Keçiborlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ve daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi. Kaza ile ilgili olarak soruşturma başlatılırken, sürücünün hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

Isparta'da Tren Traktörü Ikiye Böldü! Feci Kaza Kamerada (5)

Kaza Trenin Güvenlik Kamerasında

Kaza anı, yolcu treninin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, trenin seyir halinde olduğu sırada aniden traktörün önüne çıkması ve çarpışmanın gerçekleştiği anlar net bir şekilde görülebiliyor.

Isparta'da Tren Traktörü Ikiye Böldü! Feci Kaza Kamerada (4)

Isparta'da dengesini kaybedip düşen kadın evinde mahsur kaldı Isparta'da dengesini kaybedip düşen kadın evinde mahsur kaldı

Isparta'da Tren Traktörü Ikiye Böldü! Feci Kaza Kamerada (6)

Kaynak: İHA