Isparta'da Doğancı Mahallesi'nde meydana gelen ev yangını, geceyi aydınlatan alevlere sebep oldu. Ekiplerin hızlı müdahalesi sayesinde yangın kontrol altına alındı ve şans eseri herhangi bir yaralanma olmadı.

Olay, gece saatlerinde henüz belirlenemeyen bir sebeple iki katlı bir evde başladı. Vatandaşlar, evden yükselen alevleri fark ederek durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarın ardından bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve ambulans ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yoğun çabası sonucu yangın güçlükle kontrol altına alındı.

Isparta'da Korkutan Yangın! Alevler Geceyi Aydınlattı

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün, Uğur Büyükçulcu, muhtarlar ve Dernek Başkanı Gökhan Büyükleblebi, olay yerine gelerek ekiplerden bilgi aldı.

Antalya'da otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti Antalya'da otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti

Yangında şans eseri herhangi bir yaralanma olmazken, bölgedeki yetkililer durumu kontrol altına alarak güvenliği sağladı.

Kaynak: İHA