Isparta'da Otomobilin Radyatör Hortumu Patladı: Kadın ve Çocuk Korku İçinde Kaldı Isparta'da Otomobilin Radyatör Hortumu Patladı: Kadın ve Çocuk Korku İçinde Kaldı

Isparta Belediyesi, şehirdeki camilerin çevre düzenlemelerini ve tuvaletlerini yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yeni Sanayi Sitesi'ndeki Yeni Sanayi Camii ve Çünür Mahallesi'ndeki Hz. Ali Camii'ne yeni tuvaletler inşa edildi.

Yeni Sanayi Camii Tuvaletleri Yenilendi

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'in talimatıyla Yeni Sanayi Camii'nin tuvaletleri tamamen yenilendi. Kullanışsız ve eski tuvaletler yerine erkek, kadın ve engellilerin kullanabileceği modern tuvaletler inşa edildi. Belediye Başkanı, Yeni Sanayi Sitesi esnafının talebi üzerine bu çalışmanın gerçekleştirildiğini belirtti.

Yeni Sanayi Camii İmam Hatibi Mehmet Gezgin, caminin 1973 yılında hizmete açıldığını ve tuvaletlerin uzun yıllar boyunca kullanıldığını ifade etti. Başkan Şükrü Başdeğirmen'e yapılan talebin yerine getirilmesinden memnuniyet duyduklarını belirten Gezgin, tuvaletlerin temiz ve modern bir şekilde hizmete açıldığını söyledi.

Isparta'da Camilere Bakım Ve Yenileme Yapıldı

Hz. Ali Camii'ne Yeni Tuvaletler

Çünür Mahallesi'nde bulunan Hz. Ali Camii'nin tuvalet ihtiyacı da karşılandı. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'in talimatı üzerine cami avlusuna bay, bayan ve engelli tuvaletleri inşa edildi. Tuvaletlerin çevre düzenleme çalışmaları ise devam ediyor.

Çünür Mahallesi Hayırlar Derneği Başkanı Mustafa Solmaz, Belediye Başkanı'nın cami inşaatına malzeme desteği verdiğini ve tuvalet taleplerinin de yerine getirildiğini ifade etti. Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek ise Isparta Belediyesi'nin mahallerindeki camilere düzenli bakım ve temizlik hizmeti sağladığını belirtti. Hz. Ali Camii'nin tuvalet ihtiyacının Belediye Başkanı'na iletilmesi üzerine taleplerinin hızlı bir şekilde karşılandığını vurguladı.

Kaynak: İHA