Beklenen Sonunda Gerçekleşti Ziyaretçilerini Bekliyor! Galata Kulesi Ne Zaman Açılacak? Beklenen Sonunda Gerçekleşti Ziyaretçilerini Bekliyor! Galata Kulesi Ne Zaman Açılacak?

Romantik paylaşımları ve aşk pozlarıyla dikkat çeken İrem Derici ile Gökhan Fırat çiftinin ayrıldığı iddia edildi. İkilinin Instagram’da birbirilerini takipten çıkması, ayrılık iddialarını güçlendirdi.

İrem Derici’nin Aşk Hayatı

2014 – 2016 yılları arasında evli olduğu radyo programcısı Rıza Esendemir’den boşandıktan sonra Atakan Işıktutan, Lider Şahin, Cem Belevi gibi isimlerle aşk yaşayan İrem Derici, son olarak yönetmen Gökhan Fırat ile yeni bir ilişkiye başlamıştı.

Aynı Dövmeyi Yaptırdılar

Sosyal medyada aşk dolu paylaşımlarıyla adından söz ettiren İrem Derici ile Gökhan Fırat, geçtiğimiz günlerde birlikte aynı dövmeyi yaptırdı. İrem Derici, dövmesiyle ilgili ‘’Benim doğum günüm 21 Mart, eniştenizinki 21 Nisan. Bir de ruhun ağırlığı 21 gram. Allah korusun ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak’’ açıklamasını yapmıştı.

İrem Derici’nin Aşka Bakışı

Hülya Avşar’ın YouTube programına konuk olan İrem Derici’nin ‘’Bundan sonra bir ayrılık, bir erkek arkadaş için asla kendimi üzmem. Aşkımdan gebersem de ertesi gün devam edeceğim. Üzülemem, üzülemem. Duyguya vaktim olmadığını düşünüyorum’’ şeklindeki sözleri dikkat çekmişti.

Instagram’da Takibi Bıraktılar

İrem Derici’nin açıklamaları ‘’Gökhan Fırat’la ayrıldılar mı?’’ sorusunu akıllara getirirken sevgilisiyle yer aldığı ve çok konuşulan aşk pozlarını sosyal medya hesabından silmesi dikkat çekti. İrem Derici ile Gökhan Fırat Instagram’da birbirlerini takipten de çıktı. Gözler ikiliden gelecek açıklamaya çevrildi.

Kaynak: Haber Merkezi