Teknoloji dünyasının gözü, iPhone 16'nın sızdırılan görüntülerine çevrildi. Ünlü teknoloji eleştirmeni Sonny Dickson, yeni iPhone modellerinin görüntülerini takipçileriyle paylaştı.

Büyük Ekran Değişikliği: iPhone 16'nın Özellikleri

Sızdırılan görselde, iPhone 16 ile Apple'ın en büyük ekran değişikliğine gideceği görülüyor. Eğer sızdırılan görüntü doğruysa, iPhone 16 Pro'nun 6,3 inç uzunluğunda olması bekleniyor. Ancak en büyük değişiklik, iPhone 16 Pro Max ile gelebilir. iPhone 16 Pro Max daha da büyük bir ekrana sahip olacak.

iPhone 16 görüntüleri sızdı

Farklı Modeller ve Boyutlar

Dickson'ın paylaştığı görüntülerde dört farklı telefon modeli yer alıyor: iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max. Standart modellerin boyutları 6,1 inç ve 6,3 inç olacak.

Apple'ın Resmi Açıklaması Bekleniyor

Sızdırılan görüntüler, Apple kullanıcıları ve teknoloji meraklıları arasında büyük heyecan yaratsa da şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Apple genellikle yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyerek yeni ürünlerini tanıtıyor. Önümüzdeki 7 Mayıs'ta "Let Loose" adlı bir etkinlik düzenlenecek ve CEO Tim Cook'un da katılması bekleniyor.

iPhone 16 görüntüleri sızdı

WhatsApp yapay zeka ile profil fotoğrafı oluşturma özelliği kazanıyor WhatsApp yapay zeka ile profil fotoğrafı oluşturma özelliği kazanıyor


 

Kaynak: Haber Merkezi