ABD ve İngiltere Yemen’in 3 Kentine 22 Hava Saldırısı Düzenledi ABD ve İngiltere Yemen’in 3 Kentine 22 Hava Saldırısı Düzenledi

İngiltere Kralı III. Charles ve Galler Prensesi Kate, planlı tedavilerinin ardından Londra'daki The London Clinic adlı özel hastaneden taburcu edildi. Kral Charles, prostat büyümesi için geçirdiği düzeltici prosedürün ardından 3 gün sonra hastaneden ayrıldı. 75 yaşındaki Kral, hastaneden ayrılırken eşi Kraliçe Camilla ile birlikte gülümseyerek kalabalığa el salladı.

Buckingham Sarayı tarafından yapılan açıklamada, Kral Charles'ın hastanede yattığı süre boyunca her gün Kraliçe Camilla tarafından ziyaret edildiği belirtilerek, "Kral, planlanan tıbbi tedavinin ardından bu öğleden sonra hastaneden taburcu edildi" denildi.

Şng

Galler Prensesi Kate ise karın ameliyatının ardından hastanede iki hafta geçirdikten sonra taburcu oldu. Kensington Sarayı tarafından yapılan açıklamada, Prens William'ın eşi olan 42 yaşındaki Kate'in sağlık durumunun iyi olduğu ve Windsor'daki evine döndüğü ifade edildi. Ameliyatın detayları halka açıklanmazken, kanser tedavisi görmediği belirtildi.

Ng5

Kaynak: İHA