Güzellik merkezleri sahibi ve sosyal medya fenomeni Neslim Güngen'in eşi İnanç Güngen, merak konusu oldu. İşte İnanç Güngen'in kim olduğu, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili detaylar...

İnanç Güngen Kimdir?

İnanç Güngen, Neslim Güngen'in eşi olup, 3 çocuk babasıdır. Instagram profilinde kendisini Cosmones Medikal adlı firmanın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olarak tanıtan Güngen, iş hayatındaki başarılarıyla biliniyor. Şirketi hakkında detaylı bilgi bulunmasa da, profesyonel yaşamında önemli bir rol üstlendiği biliniyor.

Yeşilçam'ın Emekçisi Nalan Çöl "Derviş" Dizisinin Kadrosunda! Yeşilçam'ın Emekçisi Nalan Çöl "Derviş" Dizisinin Kadrosunda!

Özel Hayatı ve Aile Durumu

İnanç Güngen, Neslim Güngen ile evlidir ve üç çocukları bulunmaktadır. Güngen ailesinin özel hayatı, medya ve sosyal medya platformlarında geniş bir takipçi kitlesi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Gözaltına Alınma Süreci

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde "suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suçtan kaynaklanan malvarlığını aklama, resmi belgede sahtecilik ve nitelikli dolandırıcılık" suçlarına yönelik operasyonda İnanç Güngen de gözaltına alındı. İstanbul merkezli 25 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda çok sayıda şüpheli ile birlikte Güngen çifti de emniyet birimlerine teslim edildi.

Kaynak: Haber Merkezi