Zeynep Sönmez Fransa Açık'ta tarihe geçiyor Zeynep Sönmez Fransa Açık'ta tarihe geçiyor

Dünyaca ünlü sanatçı İmany, "Shape of a Broken Heart" adlı ilk albümüyle üç farklı ülkede platin plak ödülü kazanarak geniş bir hayran kitlesi edinmişti. Şimdi ise, Voodoo-Cello Türkiye turnesi kapsamında Türkiye'ye gelecek.

İmany, 80. Yıl Feelin’ Good Etkinlikleri çerçevesinde Türkiye'deki sevenleriyle buluşacak. Bu özel etkinlik, yoğun talep üzerine sanatçının son Voodoo-Cello Türkiye turnesine çıkacağı bir fırsat sunuyor. İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir'de düzenlenecek konserlerde İmany, müzikseverlerle buluşacak.

İkonik Şarkılarla Benzersiz Bir Görsel Şov

İmany'nin 2021 yılında çıkardığı ve büyük beğeni toplayan "Voodoo-Cello" cover albümündeki ikonik pop şarkılarını, tiyatral ögelerle zenginleştirilmiş benzersiz bir görsel şov eşliğinde yorumlayacağı konserler, şimdiden büyük ilgi görüyor. Biletler, Biletinial üzerinden satışa sunuldu.

İmany: Şarkılarında Sesiyle Bir Hikaye Anlatıcısı

İlk albümüyle geniş kitlelere ulaşan İmany, "You Will Never Know" ve "Don’t Be Shy" gibi single'larıyla dünya çapında tanınan bir isim haline geldi. Şarkılarında aşkın yanı sıra, kadın hakları, iklim değişikliği gibi birçok konuda sesi olan İmany, adeta bir hikâye anlatıcısı olarak günümüz dünyasını şarkılarıyla anlatıyor.

İmany'nin Türkiye turnesi kapsamında, 4 Haziran'da Ankara, 5 Haziran'da İzmir, 7 Haziran'da İstanbul ve 8 Haziran'da Antalya'da unutulmaz bir gece geçirmek isteyenler için tarihleri not etmek önemli. Bu eşsiz müzik deneyimini kaçırmamak için biletlerinizi şimdiden temin edebilirsiniz.

Kaynak: İHA