America's Got Talent'ta Korku Dolu Performans! Arshiya'nın Unutulmaz Gösterisi America's Got Talent'ta Korku Dolu Performans! Arshiya'nın Unutulmaz Gösterisi

Eski futbolcu İlhan Mansız, Nina Ritter ile olan evliliğinden bir kızı olan ve geçtiğimiz yıl Azerbaycanlı sevgilisi Lela Leyla ile ikinci evliliğini yapan, 20 yıl sonra yeniden babalık sevinci yaşayan. Minik oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi.

İlhan Mansız’ın İkinci Evliliği

2003–2004 yılları arasında evli olduğu eski eşi Nina Ritter’den Aimee adında bir kızı bulunan İlhan Mansız, geçtiğimiz yıl ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Bebek bekledikleri öğrenilen 48 yaşındaki eski milli futbolcu ile Lela Leyla, geçtiğimiz yıl ABD’nin Arizona eyaletinde hayatını birleştirmişti.

Baba Olduğunu Duyurdu

Çiftin yakın zamanda anne – baba olmanın heyecanını yaşadığı biliniyor. Mansız, geçtiğimiz Mart ayında Instagram sayfasından bebeğiyle yer aldığı karesini ‘’Bu günlerde yaşadığım duyguları kelimelerle ifade edemiyorum babalar ne demek istediğimi anladı (tabii ki annelerde)’’ notuyla paylaşarak baba olduğunu duyurmuştu.

Bebeklerine Imre Leon Adını Verdiler

Leyla ile Mansız’ın bebeklerine Imre Leon adını verdikleri ortaya çıktı. 20 yıl aranın ardından yeniden babalık sevinci yaşayan eski futbolcu, oğluyla olan karelerini Instagram sayfasından paylaştı. İlhan Mansız bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi. Ünlü ismin “Ailemizin yeni üyesi Imre Leon Mansız” notuyla yaptığı paylaşımlarına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Imre Leon, sosyal medya kullanıcıları tarafından babasına benzetildi.

İlhan Mansız’ın Diğer Çocuğu

Milli Takım’ın ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu İlhan Mansız’ın kısa süre evli kaldığı eski eşi Nina Ritter’den Aimee Mansız adında 20 yaşında bir kızı bulunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi