2020 model Renault marka araç icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Afyonkarahisar Emirdağ'da mahkemeden satılık 97.794 m² tarla Afyonkarahisar Emirdağ'da mahkemeden satılık 97.794 m² tarla

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/3835 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Muhammen Kıymeti Adedi Cinsi Mahiyeti ve Önemli Vasıfları 850.000,00 1 Taşıt 34 CPU 763 plaka sayılı araç; Yakıt Cinsi: Benzinli--Kullanım Amacı : HUSUSİ Kulanım Şekli :Yolcu nakli--Markası: Renault --Renk: Mavi--Tipi RJA CLIO--Modeli :2020 Koltuk Sayısı :5--Cinsi :Otomobil--Net Ağırlığı :1240 KG--Silindir Hacmi :999Vites Tipi :Otomatik--Motor Numarası :H4DB450U173307--Şase Numarası :VF1RJA00064649873. Araç; Erol oto kurtarıı/Yediemin otoparkında olup, açık adresi; ZİYA GÖKALP MAH G1707 SOK NO 8 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL adresindedir. Bilirkişi raporuna göre; Ruhsat belgeleri bulunmayan ve anahtarı bulunmayan aracın çalıştırılması mümkün olmamıştır. Yolcu taşımacılığı için imal edilmiş aracın otoparkta bulunduğu tarafımdan görülmüş, aracın genel kaporta aksamının iyi düzeyde olduğu ve genel fiziki görünümünde büyük çapta fiziki hasarının bulunmadığı görülmüş olmakla birlikte aracın boya yapısının iyi düzeyde olduğu görülmüştür, koltuk, taban döşemesinin genel durumu itibarıyla iyi durumda olduğu, görülmektedir. Aracın ön göğüs ve gösterge kısımlarının sağlam olduğu görülmüştür, aracın mevcut otopark içerisinde görüldüğü yapısı itibarıyla aracın genel durumunun iyi düzeyde olduğu ve motor şanzıman vb. teknik parçalarının yerinde bulunmakla birlikte emsallerine göre genel bir bakım ile birlikte motorlu taşıt vasıflarını taşımakta olduğu şase numarasının ASBİS sisteminde kayıtlı şase numarası ile aynı olduğu tarafımdan yapılan inceleme ve tespitler neticesinde anlaşılmıştır.

Kaynak: ilan.gov.tr