Ünlü şarkıcı ve oyuncu İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla evleneceğini duyurmuştu. Ancak bu duyuru, magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından bir 1 Nisan şakası olduğu ortaya çıktı.

Tatlıses’ten Şaşırtıcı Açıklama

72 yaşındaki sanatçı, “Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymadık demeyin tüm bekarlara selam olsun. Ben evleniyorum” mesajı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak bu açıklamanın ardından Tatlıses, Instagram hesabının hikayeler bölümünden bir mesaj yayınladı ve durumun bir şaka olduğunu belirtti.

“Şakadan Hiç Anlamıyorsunuz!”

Tatlıses, yayınladığı mesajda, "Arkadaşlar mesajı paylaştığım tarih ne? 1. Ay ne? Nisan. İkisinin toplamı ne oluyor? Nisan 1. Ama ben hakikaten evlendim… İzmir’de kendime ev aldım, yani evlendim. Şakadan da hiç anlamıyorsunuz ya! İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?” ifadelerine yer verdi. Bu açıklama ile Tatlıses, hem evlilik haberini hem de seçim kaybını bir 1 Nisan şakası olarak nitelendirdi.

İşte Benim Stilim Yağmur Taktaş Kimdir? İşte Benim Stilim Yağmur Taktaş Ne Zaman Öldü? İşte Benim Stilim Yağmur Taktaş Kimdir? İşte Benim Stilim Yağmur Taktaş Ne Zaman Öldü?

Kaynak: Haber Merkezi