Josh Radnor, bir dönemin popüler dizisi "How I Met Your Mother"da romantik karakter Ted Mosby’i canlandıran aktör, hayatının aşkını buldu ve evlendi. Bu sevinçli haberi, sosyal medya hesabında paylaştığı romantik fotoğraflarla duyurdu.

Romantik Bir Kış Gününde Evlilik

“How I Met Your Mother” dizisi 2005’ten 2014’e kadar devam etti ve 9 sezon boyunca dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edindi. Dizide, aşkını arayan Ted Mosby karakterini canlandıran Josh Radnor, gerçek hayatta da aşkını bulduğunu duyurdu. Radnor, sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımda, iki hafta önce karlı bir günde evlendiğini açıkladı.

New York’ta Romantik Bir Evlilik

49 yaşındaki aktör, Jordana Jacobs ile New York’ta evlendiğini duyurdu. Radnor, evlilik hakkında şunları söyledi: “Evlendim! İki hafta önce hafif bir kar fırtınasında. İnanılmaz bir karlı, mutluluk dolu bir hafta sonuydu. Sevdiğim pek çok insanın bizimle olmak üzere buraya geldiği için minnettarım. Olağanüstü fotoğraflar için @forgedinthenorth’a teşekkürler. Ama en çok Jordana’ya teşekkürler… Bu olağanüstü kadına ‘karım’ diyebilmenin ne büyük bir şans olduğunu anlayamıyorum.”

Müzik Kariyerine Odaklanan Radnor

Radnor, müzik kariyerine daha çok odaklanıyor ve geçtiğimiz Kasım ayında yeni albümünü çıkardı. Radnor, şarkıyı gelecekteki eşiyle tanıştıktan sonra yazdığını paylaştı ve “Beklenmedik bir gelişmeyle, evleniyoruz” dedi.

Tanışma Hikayeleri

Radnor, The New York Times’a verdiği bir röportajda, kendisinin ve Jacobs’un Şubat 2022’de bir meditasyon inzivasında tanıştığını açıkladı. Radnor, yolculuk sırasında bir sesin ona “Bu o. Bu senin kadın” dediğini söyledi.

Radnor1Jpg 4R Nl J U J D3 Ei D F A Vv Q Beft A

Afra Saraçoğlu’nun Evi Hırsızların Hedefi Oldu: Ünlü Oyuncu Büyük Şok Yaşadı Afra Saraçoğlu’nun Evi Hırsızların Hedefi Oldu: Ünlü Oyuncu Büyük Şok Yaşadı

Eylül 2023’te verdiği başka bir röportajda Radnor, nişanlısıyla Brooklyn’de bir evi paylaştığını açıkladı ve hatta o sırada çıkardığı albümün yeni aşkından izler taşıdığını belirtti.

Evlilik Yemini

Radnor, evlilik yeminini ederken şu sözlere yer verdi: "Yeşil gözlerinin sonsuzluğuna bakıyorum, şimdiye kadar evlenmemiş olmamın içimdeki bir kırıklıktan kaynaklanmadığını biliyorum. Gerçek şu ki, bu zamana kadar evlenmedim çünkü seni bekliyordum.”

Kaynak: Haber Merkezi