Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Görece köyünde yaşayan 65 yaşındaki Nasır Bülbül'ün ailesi, kendisinden haber alamayınca durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma Arama ve Kurtarma, AFAD ve Hizan Arama ve Kurtarma (HAKUT) ekipleri, kırsalda ve derede arama çalışmalarına başladı.

Hizan'da Yaşlı Adam Kayboldu! Ceketi Dere Kenarında Bulundu (3) Result

Hizan'da Arama Çalışmaları Başlatıldı

Hizan ilçesine bağlı Görece köyünde yaşayan 65 yaşındaki Nasır Bülbül, evinden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmedi. Ailesi endişelenerek durumu hemen jandarmaya bildirdi. Jandarma ekipleri, AFAD ve Hizan Arama ve Kurtarma (HAKUT) birimleri ile birlikte derhal harekete geçerek arama çalışmalarını başlattı.

Hizan'da Yaşlı Adam Kayboldu! Ceketi Dere Kenarında Bulundu (2)

Dere Kenarında İzler Bulundu

Arama kurtarma ekipleri, kayıp şahsın son olarak görüldüğü yer olan dere kenarında ceketi katlanmış bir şekilde bulunan izlere rastladı. Şahsın üzerinde bulunan takma dişler, ekiplerin doğru izi takip ettiğini gösteriyor. Ancak, şu ana kadar yapılan tüm arama çalışmalarına rağmen Nasır Bülbül bulunabilmiş değil.

Mersin'de denize giren genç boğuldu Mersin'de denize giren genç boğuldu

Eşinden 'Kahvehaneye Gidiyorum' Diyerek Ayrıldı 11 Gündür Kayıp Eşinden 'Kahvehaneye Gidiyorum' Diyerek Ayrıldı 11 Gündür Kayıp

Hizan'da Yaşlı Adam Kayboldu! Ceketi Dere Kenarında Bulundu (4) Result

Kaynak: İHA