Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Düzce'ye geldi. Ziyaretine başlamadan önce, Şimşek ilk olarak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Parti üyeleriyle bir araya gelerek, güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen bu ziyaretin ardından Bakan Şimşek, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Burada, şehrin iş dünyasının temsilcileriyle buluştu ve ekonomik konular üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşme talebine cevap verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in görüşme talebine cevap verdi

A W168971 02 

İş Dünyası İle Ekonomi Sohbeti

Düzceli iş insanlarıyla bir araya gelen Bakan Şimşek, ekonomik konuları masaya yatırdı. İş dünyasının beklenti ve önerilerini dinleyerek, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Ekonomi, iş dünyası, ve iş adamları gibi kritik kelimeler, görüşmelerin odak noktasını oluşturdu.

Düzce'den Ayrılış

Basına kapalı gerçekleştirilen programın sonunda Bakan Şimşek, Düzce'den ayrıldı. Ziyaretin, şehrin ekonomik dinamikleri ve iş dünyasıyla iletişiminin güçlendirilmesine katkı sağladığı belirtildi.

Kaynak: İHA