Corendon Airlines, uluslararası havacılık sektöründeki deneyimleriyle tanınan Christian Hein'i Satış ve Pazarlama Başkanı olarak bünyesine kattı.

Havacılık Sektöründe Yeni Atama

Uluslararası havacılık sektöründeki başarılı kariyeriyle dikkat çeken Christian Hein, haziran ayında Corendon Airlines'ın Satış ve Pazarlama Başkanı olarak göreve başladı. Hein, geniş deneyimi ve satış-pazarlama alanındaki uzmanlığıyla şirkete değer katacak.

Corendon Airlines'ın Büyüyen Ağı

Corendon Airlines, Avrupa ve Türkiye'deki popüler tatil destinasyonları başta olmak üzere 65 ülkede 165 noktaya uçuşlar düzenleyen uluslararası bir havayolu şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye, Hollanda ve Malta merkezlerinde çalışan 3 bin 700 kişilik uzman kadrosuyla, yolcularına kusursuz bir uçuş deneyimi sunmaya devam ediyor.

CEO Yıldıray Karaer'in Açıklamaları

Corendon Airlines CEO'su Yıldıray Karaer, şirketin büyüme stratejileri hakkında şu ifadeleri kullandı: “Çok sayıda zorlukla karşı karşıya olan bir pazar ortamında faaliyet gösteriyoruz. Christian Hein ile orta ve uzun vadeli hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak doğru kişiyi bulduk. Uluslararası ortamda özellikle satış alanında becerilerini defalarca kanıtlamış bir satış profesyonelinin ekibimizin bir parçası olması bizim için çok değerli.”

MasterChef Ana Kadroya Kim Girdi? MasterChef Türkiye 2. Önlüğün Sahibi Kim Oldu? MasterChef Ana Kadroya Kim Girdi? MasterChef Türkiye 2. Önlüğün Sahibi Kim Oldu?

Christian Hein Kimdir?

Christian Hein, uluslararası havacılık sektöründe geniş deneyime sahip bir satış ve pazarlama profesyonelidir. Corendon Airlines'a katılmadan önce çeşitli havayolu şirketlerinde önemli pozisyonlarda görev aldı ve satış alanında büyük başarılara imza attı.

Kaynak: İHA