Hatay'ın Dörtyol ilçesi Numuneevler Mahallesi'nde, sokak kedisine 8 köpek saldırdı. Sabahın erken saatlerinde meydana gelen olay, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, köpeklerin kediyi sardığı ve saldırdığı anlar net bir şekilde görüldü.

A W231248 03

Mahalle Sakinlerinden Tepki

Olay sonrası mahallede yaşayan vatandaşlar, köpeklerin saldırgan davranışlarına tepki gösterdi. 63 yaşındaki Fahri Sarar, köpeklerin saldırganlığına ilişkin endişelerini dile getirdi. Sarar, 'Ufak çocukların parç*lanması ve köpeklerin çocuklara saldırması, insanları korkar hale getirdi. Çocuklar korku içinde, hayvan sevgisi böyle olmaz,' dedi.

Aydın'da Kanal Çalışmasında Kötü Son! 3 İşçi Hayatını Kaybetti! Aydın'da Kanal Çalışmasında Kötü Son! 3 İşçi Hayatını Kaybetti!

A W231248 02

Sarar, olayla ilgili şöyle konuştu: 'Gönlüm dayanamadı, yaklaşık 8 tane köpek tek bir kediyi parç*ladılar. Bütün millet de izledi bu durum ne olacak dayanamıyorum buna bir çare bulun bir şeyler yapın. Bir yere de gidemiyoruz köpekler aç, düzgün beslenmiyorlar çare bulunsun.' Sarar, köpeklerin açlık ve kötü beslenme nedeniyle saldırganlaştığını belirtti.

A W231248 06

Hatay'da Gidilecek En İyi 5 Plaj Hatay'da Gidilecek En İyi 5 Plaj

Kaynak: İHA