Hatay'ın Payas ilçesinde, ilçedeki 5 bin 650 öğrenciye özel bir hediye veren hayırsever bir vatandaş, öğrencilerin yüzlerini güldürdü. 

Ataşehir'de 2 Katlı Ev Yangını: İtfaiye Ekipleri Hızlı Müdahale Etti Ataşehir'de 2 Katlı Ev Yangını: İtfaiye Ekipleri Hızlı Müdahale Etti

Hatay'da Depremzede Öğrencilere Karne Hediyesi

Depremin etkileriyle mücadele eden Hatay'da, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı olumlu bir şekilde başlamıştı. Ancak önümüzdeki Cuma günü öğrenciler ara tatil için mola verecekler. Bu sebeple, Payas ilçesindeki hayırsever bir vatandaş, tüm ilk ve ortaokul öğrencilerine sürpriz bir karne hediyesi olarak toplar dağıttı.

Hatay'da Depremzede Öğrencilere Karne Hediyesi

Hayırsever vatandaşın katkılarıyla okullara ulaştırılan 5 bin 650 adet top, öğrencilere bizzat dağıtıldı. Öğrenciler, kamyon dolusu sürpriz hediyelerle karşılaşmanın mutluluğunu yaşadılar. Bu özel jest, öğrencilerin ve velilerin memnuniyetle karşılanarak teşekkürlerini iletmelerine neden oldu. Depremin zorlu süreçlerine rağmen böylesine anlamlı bir hediye, ilçe sakinlerini sevindirdi. Payaslı öğrenciler, tatil öncesi aldıkları bu karne hediyesiyle mutlu bir anı biriktirdiler.

Hatay'da 16 adrese yapılan operasyonda 10 kişi tutuklandı Hatay'da 16 adrese yapılan operasyonda 10 kişi tutuklandı


 

Kaynak: İHA