Hatay'ın İskenderun ilçesi Savaş Mahallesi'nde berberlik yapan 53 yaşındaki Yüksel Sapan, enflasyona karşı direnerek saç tıraşını 45 TL'ye sunuyor.

Bor nedir? Bor tüketirsek ne olur? Bor'un zararları nedir? Bor nedir? Bor tüketirsek ne olur? Bor'un zararları nedir?

A W166999 07

Dayanışma ve Uygun Fiyatlar

Depremin ve ekonomik zorlukların gölgesinde, Hatay'da dayanışma ve yardımlaşma ruhu sürüyor. Enflasyonun etkisiyle birçok sektörde fiyatlar artarken, Yüksel Sapan'ın işlettiği berber dükkanı, açıldığı günden beri fiyatlarında herhangi bir artış yapmadı. Deprem sonrası açılan dükkanda saç tıraşı 45 TL, sakal tıraşı 35 TL ve tam bakım isteyenler için en fazla 100 TL ücret alınıyor. Diğer berberlere göre uygun fiyatlarla hizmet veren iş yerinde, 6 berber ve 2 çırak çalışıyor.

A W166999 02

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Yüksel Sapan, fiyat politikasının müşterilerden büyük memnuniyet aldığını belirterek, "Amacımız, bu zorlu ekonomik koşullarda vatandaşlarımıza uygun fiyatlarla hizmet sunmak ve onların dualarını almak. Hijyen ve kaliteye önem veriyoruz ve yıllardır sektördeyiz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi mutlu ediyor. Hizmet sektöründe yer almak, insanlara hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz." şeklinde konuştu.

A W166999 05A W166999 06

Uygun Fiyatlar, Kaliteli Hizmet

Berber Emre Uğur ise iş yerlerinin, kaliteli ve hijyenik bir ortamda hizmet sunduğunu vurgulayarak, "Fiyatlarımız uygun ve bu da müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor. Farklı berberlerden farklı olarak, geniş bir müşteri kitlesine sahibiz ve bu, işimizin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi." dedi.

A W166999 04

Fiyat ve Performans Dengesi

Dükkanı tercih eden bir üniversite öğrencisi olan Oğuzhan Akyol ise "Fiyatlar diğer berberlere göre oldukça uygun. Yıllardır geldiğim bir yer ve hizmetten oldukça memnunum. Fiyat ve hizmet dengesi açısından burası oldukça başarılı." şeklinde konuştu.

A W166999 03

Kaynak: İHA