Ünlü oyuncu Hande Ataizi, Kanal D’nin “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” dizisinde savcı rolünü canlandırıyor. Ataizi, küçük yaştan itibaren bu mesleği yapmayı kafasına koyduğunu belirtiyor. “Meşhur olmayı veya insanların benden imza isteyeceği günleri hiç düşünmedim. Meselem başkaydı” diyor.

Oyunculuk Tutkusu

Hande Ataizi, BeStyle Magazine için objektif karşısına geçti ve oyunculuk sevdası hakkında konuştu: “Kendimi bildim bileli hep oyuncu olmak istedim. Aklımda sadece sevdiğim işi yapmak vardı. Meşhur olmayı veya insanların benden imza isteyeceği günleri filan hiç düşünmedim. Meselem başkaydı benim.”

Kendine Ayıp Olmasın

Ataizi, hayatta seçimlerin önemli olduğunu ve herkesin süper düzgün ve çok sıkıcı olduğunu düşünüyor. “Ben bir oyuncuyu izlerken farklı tonlar duymak istiyorum. Çok düzgün olarak kendimize haksızlık ettiğimizi düşünüyorum. İnsan öyle bir şey değil çünkü.”

Cem Yılmaz'a Şaka Gibi Karar Cem Yılmaz'a Şaka Gibi Karar

Süreyya Savcı Sürprizli Karakter

Hande Ataizi, "Camdaki Kız"ın ardından yine Kanal D’de bu kez “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” ile seyirci karşısına çıktı. Ataizi, “Rollerinizin üzerinize bu kadar yakışmasını nasıl sağlıyorsunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Potansiyelimin en fazlasını ortaya koymaya çalışıyorum. Severek seçiyorum karakterleri ve farklı olmalarına dikkat ediyorum.”

Ruhsar Farkı

Hande Ataizi, 90’ların sonunda Kanal D’de yayınlanan dizisi “Ruhsar”ın başarısı hakkında da konuştu: “Gelişmiş ülkelerdeki gibi süresi 45 veya 60 dakikaydı. Canhıraş iş yetiştirme derdi yoktu. Senaristler de yazarken özgürdü.”

Kaynak: Haber Merkezi