Ünlü oyuncu Halit Ergenç, yeni bir projeye hazırlanırken dikkat çeken bir değişim geçirdi. Eşi Bergüzar Korel ve çocuklarıyla birlikte Londra’ya taşınan Ergenç, son günlerde verdiği kilolarla dikkat çekiyor.

Halit Ergenç’in Kilo Verme Süreci

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Bebek’te görüntülenen Ergenç, verdiği kilolarla göz doldurdu. “Yeni projem için 10 kilo verdim” diyen Ergenç, bu süreçte büyük bir disiplin gösterdi.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın 16. Evlilik Yıldönümü Kutlaması Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın 16. Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Halit Ergenç

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Çiftinin Hayatı

Halit Ergenç, “Muhteşem Yüzyıl”, “Binbir Gece”, “Vatanım Sensin” gibi birbirinden başarılı dizilerde rol alarak adını geniş kitlelere duyurdu. Kendisi gibi oyuncu olan Bergüzar Korel ile 2009 yılında evlenen Ergenç, 2010 yılında oğulları Ali’yi, 2020 yılında oğulları Han’ı ve 2021 yılında kızları Leyla’yı kucaklarına aldı.

Çift, birkaç yıldır İstanbul-Londra arasında mekik dokuyor. Londra’da dubleks bir eve taşınan çift, sosyal medyada da gündem olmuştu.

Halit Ergenç’in Son Hali Büyüledi

Halit Ergenç, yaptığı paylaşımlarda da verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Oyuncunun son hali, hayranlarını ve takipçilerini büyüledi. Ergenç, yeni projeleri için kendini en iyi şekilde hazırlıyor ve bu süreçte de hayranlarının desteğini arkasına alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi