Kendine münhasır vokal tekniği ile bir ekol olarak kabul edilen ve yıllardır Türk müzik sektörünün en iyi vokalistlerinden biri olarak anılan Haktan, yeni şarkısıyla dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Haktan, bu yeni şarkıda, “Sen Miydin Sevgilimi Çalan” başta olmak üzere birçok kült eserin söz yazarı ve bestecisi Tolga Çimener ve Ozan Beydağı ile birlikte çalışıyor.

Haktan’ın Yeni Marşı: “Marş”

Dinleyicilerinin uzun zamandır beklediği ve “Tam Bir Haktan Şarkısı” olarak nitelendirilen “Marş”, 70’li yılların klasik Arap ve Türk müziği melodilerinin modernize edilmesi ile günümüz kalitesi ve soundu ile sanatçının çizgisine uygun olarak hazırlandı. Bu şarkı, Ozan Beydağı düzenlemesi ile ve ülkemizin en değerli saz sanatçısı ve enstrumanistlerinin katkıları ile ortaya çıktı.

Haktan’ın Müzikal Yolculuğu ve "Marş"ın Önemi

Haktan, bu şarkıyı “Müzikal yolculuğumun mihenk taşı” ve “Üzerime dikilen bir elbise” olarak nitelendiriyor. Ayrıca, “Marş flamenko versiyon”nun da olduğu toplam dört şarkılık bir hikayenin ilk teklisi olan bu şarkı, ünlü yönetmen İmre Haydaroğlu tarafından çekilen bir klip ile 12 Nisan’da tüm müzik platformlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yalı Çapkını’nda Beklenmedik Veda! Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor Yalı Çapkını’nda Beklenmedik Veda! Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor

LOCA RECORD Etiketi ve Marş’ın Beklentisi

Bu şarkı, LOCA RECORD etiketiyle müzik severlerin ve özellikle Haktan hayranlarının diline Marş olacak. Bu yeni şarkının, Haktan’ın hayranları tarafından büyük bir beğeni ile karşılanacağına inanılıyor.

Kaynak: Haber Merkezi