İstanbul Beşiktaş’ta Boğaz manzaralı sosyal tesis hizmete açıldı İstanbul Beşiktaş’ta Boğaz manzaralı sosyal tesis hizmete açıldı

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 15 yıldır birlikte görev yaptığı Kepez Belediyesi çalışanlarına iftar yemeği ile veda etti.

Veda İftarı ve Katılımcılar

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, Cumhur İttifakı’nın Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer katıldı.

Kepez Belediyesi: Bir Aile Oldu

Tütüncü, 15 yıl boyunca Kepez Belediyesi’nde bir aile olmayı başardıklarını ve Kepez’i nereden nereye getirdiklerini belirtti.

Kepez Belediyesi: İnanılmaz Bir Başarı

Tütüncü, “15 yılın sonunda övünç vesilesi olarak bıraktığımız eserlere, hizmetlere yaptığımız çalışmalara bakarsanız hepsinin altında bunu görürsünüz” dedi.

Eserlerin Yaşatılması ve Personelin Haklarının Korunması

Tütüncü, 15 yılda ortaya koydukları eserleri aynen yaşatmalarını ve yerlerine yenilerini koymalarını istedi. Ayrıca, 15 yıl boyunca personelin haklarının korunmasını kendilerine vazife edindiklerini belirtti.

Kalpleri ve Gönülleri Birleştirdik

Tütüncü, 2009 yılında göreve geldiğinde; ilk olarak kalpleri ve gönülleri birleştirmekle işe başladığını söyledi.

Bu veda iftarı, Kepez Belediyesi’nin 15 yıllık başarılı hizmet sürecinin bir sonucu olarak görülebilir. Başkan Tütüncü’nün veda sözleri, Kepez Belediyesi’nin gelecekte de başarılı hizmetler sunmaya devam edeceğinin bir göstergesi olabilir.

Kaynak: Haber Merkezi