Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için oyunu eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte Hüseyin Avni Çöllü Ortaokulu’nda kullandı. Hakan Tütüncü, eşiyle birlikte oy kullanmaya geldiği Hüseyin Avni Çöllü Ortaokulu’nda yoğun ilgiyle karşılaştı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan ve sohbet eden Tütüncü, oy zarfını 1344 numaralı sandığa attıktan sonra, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

Hakan Tütüncü oyunu kullandı: 'Kazanan demokrasi olsun'

Demokrasi ve Barış Mesajı

Tütüncü, oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, Türkiye'nin bugün sandık başında olduğunu vurgulayarak, '31 Mart Yerel seçimleri tüm Antalya’mıza, demokrasi kültürümüze, Türk demokrasisine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Yarından itibaren başlayacak, 5 yıllık süreçte yerel yöneticilerimizi, belediye başkanlarımızı ve muhtarlarımızı seçeceğiz. Biz 80 gün boyunca sevgi dolu bir kampaya yürüttük. Bu kampanya kapsamında  hemşehrilerimize anlatacağımız her şeyi adaylar olarak anlattık. Bugün karar günü ve kararda aziz milletimizin kararı olacak. Onların verdiği karar başımızın gözümüzün üstüne olacak. Biz demokrasi kültürünün kazanmasını, Türkiye’nin kazanmasını, Antalya’mızın kazanmasını istiyoruz. 31 Mart 2024 seçimleri, inşallah huzurla sükunla tamamladığımız ve demokrasi tarihimize de çok özel harflerle yazılmış bir seçim olarak kayıtlara girer. Kazanan sevgi olsun, barış olsun, kardeşlik olsun, demokrasi olsun' dedi.

Türk Yıldızları Antalya'da gösteri yapacak! Tarih verildi Türk Yıldızları Antalya'da gösteri yapacak! Tarih verildi

Hakan Tütüncü

Basın Mensuplarına Teşekkür

Tütüncü, kampanya süresince emek sarf eden basın mensuplarına da teşekkür ederek, 'Çok büyük bir cabayı ortaya koydunuz. Kampanya da gösterdiğiniz hassasiyeti ve özeni ben biliyorumki; neticeler kesinleşene kadar da göstereceksiniz. Demokrasi kültürü adına sizlere kocaman bir teşekkür borcumuzun olduğunun farkındayım. Hepinize teşekkür deriyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Şehrimize, aziz milletimize en derin sevgilerimi gönderiyorum' diye konuştu

Hakan Tütüncü oyunu kullandı: 'Kazanan demokrasi olsun'

Kaynak: Hakan Tütüncü/Bülten