Hadise, genellikle aşkları ve konserlerindeki ateşli danslarıyla sosyal medyada adından söz ettirirken, bu sefer paspas sopasıyla yaptığı kıvrak dans figürleriyle gündeme oturdu.

Hadise’nin Dansı Kameralara Yansıdı

Taylor Swift Ülkeler Arası Gerilime Yol Açtı! Taylor Swift Ülkeler Arası Gerilime Yol Açtı!

Türkiye’nin en ateşli kadınlarından biri olarak kabul edilen Hadise, konser görüntüleri ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. En son “Sizler yüzünden aşk yaşayamayacağım!” sözleriyle aşk hayatında bir şey olmadığını anladığımız Hadise, bu sefer seksi paspas dansıyla gündem oldu. Bu anlar kameralara yansıdı.

Hadise’nin Sürpriz Paylaşımı

Yaklaşık bir ay önce yaptığı paylaşımda en çok dikkat çeken temizlik paspaslı fotoğrafının videosu da sonda sürpriz olarak ekliydi seriye! 1 Ocak doğumlu olan Hadise, hem yılbaşı hem doğum günü serisi yaptığı sosyal medya paylaşımlarına ek olarak, en dikkat çeken temizlik paspaslı fotoğrafının videosunu da takipçileri ile paylaşmayı es geçmedi.

Çılgın Parti Serisine Yeni Pozlar Eklendi

Geçtiğimiz saatlerde çılgın parti serisine yeni pozlar ekleyen Hadise, takipçilerini heyecanlandırdı. Bu yeni pozlar, Hadise’nin enerjik ve eğlenceli kişiliğini bir kez daha ortaya koydu.

Hadise’nin Paspas Sopasıyla Yaptığı Dans Sosyal Medyayı Salladı 1

Kaynak: Haber Merkezi