Ünlü pop yıldızı Hadise, şef Gürkan Topçu ile romantik bir ilişki içinde olduğuna dair çıkan iddiaları reddetti.

Yeni Bir Aşk İddiası

Geçtiğimiz haftalarda, Hadise ile şef Gürkan Topçu’nun bir araya geldiği ve birlikte yemek yedikleri iddia edildi. İkilinin yakınlaştığına dair söylentiler dolaşıma girdi. Ancak, başarılı şarkıcı bu aşk dedikodularına sonunda bir yanıt verdi.

Hadise, Gürkan Şef İddialarına Yanıt Verdi 1 (1)

Hadise’den Açıklama

Sosyal medya hesabından iddiaları yalanlayan Hadise, uzun bir açıklama yaptı. “Sanırım söylenmek ya da kızmak değil, doğru ifade etmem gerekiyorsa, sizlerle dertleşmek istediğim bir konu var.” diyen ünlü şarkıcı, müzik kariyerine dört elle sarıldığı zamanlarda, gündemde olmanın ve göz önünde olmanın heyecanını ve arzusunu çok yoğun hissettiğini belirtti.

“Kargaşa Var”

Hadise, “Ancak aynı zamanda bunun bedellerinin de olacağının farkındaydım.” diyerek, son zamanlarda adının anıldığı, aşk hikayelerinin yazılıp çizildiği kişileri takip edemez, sayamaz olduğunu ifade etti. “Gerçekten bu durum, bir noktadan sonra inandırıcılığını kaybeder diye düşünüyordum, en azından öyle umuyordum ama bu durum ısrarla devam ediyor ve ben bu haberlerle baş başa kalmaktan oldukça yoruldum.” dedi.

Nesrin Cavadzade Yeni Sevgilisiyle Kameralara Yakalandı Nesrin Cavadzade Yeni Sevgilisiyle Kameralara Yakalandı

Hadise, Gürkan Şef İddialarına Yanıt Verdi 1 (2)

“Aşkı da Aşık Olmayı da Çok Seviyorum”

Hadise, “Ama tekrar söylemek istiyorum ki; hayatıma gerçekten değer verdiğim biri girerse, bunu sizlerle paylaşacağımı bilmenizi isterim. Çünkü ben aşkı da aşık olmayı da çok seviyorum. Emin olun, o zaman geldiğinde hislerimi her zaman olduğu gibi özgürce ifade edeceğim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Haber Merkezi