Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ile yazar Güneş Altunkaş, 8 aylık ilişkilerine son verdi. Altunkaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, genellikle özel hayatını paylaşmayan biri olduğunu belirterek, ilişkilerini noktalama kararını ailevi sebeplerle aldıklarını ifade etti.

Ünlü oyuncu altı kez kalp krizi geçirdi! Dördünde kalbi durdu Ünlü oyuncu altı kez kalp krizi geçirdi! Dördünde kalbi durdu

Sağlık Sorunları Nedeniyle Ayrılık Kararı

Altunkaş, paylaştığı metinde, kardeşinin sağlık sorunları nedeniyle ilişkiyi sonlandırdıklarını vurgulayarak, "Bugüne kadar özel hayatımı sosyal medyada pek paylaşan biri olmadım ancak çoğunuz tarafından bilinen gözler önünde rahatlıkla yaşadığımız bir özel hayatım vardı" dedi.

Ailece Zor Bir Süreçten Geçiyorlar

Açıklamasında, ailelerinin zorlu bir süreçten geçtiğini ve tek odaklarının kardeşinin sağlığı ve tedavisi olduğunu belirten Altunkaş, bu nedenle 8 aylık ilişkilerine son verdiklerini belirtti.

Dost ve Sevenlere Teşekkür

Altunkaş, duygusal açıklamasında, ilişkilerini bilen dostlarına ve sevenlerine teşekkür ederek, bu süreçte kendilerine duydukları anlayış için minnettar olduklarını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi