Göztepe, Trendyol 1. Lig'i ikinci sırada tamamlayarak Süper Lig'e yükselme başarısı gösterdi. Ancak, kulübün iç ve dış transfer faaliyetleri devam ediyor. Sarı-kırmızılılar, Ismail Köybaşı ve Dennis'le olan sözleşmeleri uzatırken, 2019-2020 sezonundan bu yana forma giyen kaptanlarından Atınç Nukan'la yollarını ayırdıklarını duyurdu.

Kaptana Teşekkür Mesajı

Kulüpten yapılan resmi açıklamada, Atınç Nukan'ın gösterdiği liderlik ve performans için teşekkürler diletti. Ayrıca, "Şanlı formamızı ve kaptanlık bandını gurur ve layıkıyla taşıyan, şanlı tarihimizin unutulmaz isimlerinden olmayı başaran ve şampiyonluk yolunda büyük emekler veren kaptan Atınç Nukan'a teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Göztepe'nin Yeni Hedefleri

Göztepe, önümüzdeki sezon için yeni hedefler belirlemeye devam ediyor. Transfer dönemi boyunca takviyeler yaparak kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen kulüp, Süper Lig'de başarılı bir performans sergilemeyi amaçlıyor.

Trabzonspor Borna Barisic ve John Lundstram'ı Kadrosuna Kattı Trabzonspor Borna Barisic ve John Lundstram'ı Kadrosuna Kattı

Taraftarların Tepkisi

Atınç Nukan'ın ayrılışı, Göztepe taraftarları arasında farklı tepkilere neden oldu. Kimi taraftarlar, kaptanlarını kaybetmenin üzüntüsünü dile getirirken, diğerleri ise yeni sezonda takıma katılacak oyuncuları merakla bekliyor.

Kaynak: İHA