Ünlü şarkıcı Gökhan Özen, müzik dünyasında ‘Budala’, ‘Benden Sorulur’, ‘Sana Yine Muhtacım’, ‘Civciv’, ‘Aramazsan Arama’ gibi hit şarkılarıyla tanınırken, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarıyla da gündem oluyor. Türkiye’ye 7 yıl aradan sonra dönen Özen, aşk ve cinsel hayatına dair itiraflarda bulundu.

Aşk Hayatı ve ‘Seks Diyeti’

Özen, “20 yıldır âşık olmadım” diyerek aşk hayatına dair bir itirafta bulundu. Ayrıca, ‘seks diyeti’ yaptığını da belirtti. Bu açıklamalarıyla sosyal medyada geniş yankı bulan şarkıcı hakkında “Ya bu sözlere ne gerek var”, “Abi bunlar özel özel”, “Şarkılarıyla konuşulmak yerine…” gibi yorumlar yapıldı.

Müzik Listelerini Sallayan Şarkıcı Türkiye’ye Döndü

Gökhan Özen, ‘Ne Farkeder’, ‘Budala’, ‘Benden Sorulur’, ‘Sana Yine Muhtacım’, ‘Civciv’, ‘Aramazsan Arama’ gibi bir dönem müzik listelerini alt üst eden şarkılarıyla tanınıyor. 7 yıl sonra Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı, konserleri ve yeni şarkısı ‘Sağım Solum Aşk’ ile kariyerine kaldığı yerden devam ediyor.

Beklenen Sonunda Gerçekleşti Ziyaretçilerini Bekliyor! Galata Kulesi Ne Zaman Açılacak? Beklenen Sonunda Gerçekleşti Ziyaretçilerini Bekliyor! Galata Kulesi Ne Zaman Açılacak?

Estetik Tartışmaları ve Jet Ski Olayı

Özen, estetik yaptırmadığına kimseyi inandıramazken, son olarak yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Hakan Gence’nin sorularını yanıtlayan şarkıcı, Türk magazinine damga vuran jet ski olayı, Los Angeles’taki hayatı, uyguladığı seks diyeti, estetik meselesi ve birçok konu hakkında konuştu.

‘Seks Diyeti’ ve Aşk Hayatı

Özen, aşk hayatına dair “20 yıldır âşık olmadım” dedi ve “Aşk ihtiyacı hissetmiyorum” ifadesini kullandı. Ayrıca, ‘seks diyeti’ yaptığını da belirtti. Bu diyetin, hiç kimseyle birlikte olmamayı ve enerjisini işine daha iyi konsantre olabilmek için kullanmayı içerdiğini söyledi. Bu konuda NBA starlarının da benzer bir yöntem uyguladığını öğrendiğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi