Giresun Tirebolu'da 140 m² 2+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Denizli Merkezefendi'de mahkemeden satılık 4.063 m² arsa Denizli Merkezefendi'de mahkemeden satılık 4.063 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/12 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri: Giresun ili Tirebolu ilçesi yeniköy mah 18 ada 27 parsel 2. kat 4 nolu bağımsız bölüm (tam hisse). Arsa pay/payda 18/100, bağımsız bölüm niteliği konut, ana taşınmaz niteliği arsa ana taşınmaz yüzölçümü 459,11 m2 olan taşınmaz. taşınmaz konut alanı dahilinde bitişik nizam, 4 kat yapılaşma koşullarına sahiptir. parselin yaklaşık 15 m2 yola terki bulunmakta olup terkten yapı etkilenmemektedir. taşınmaz belediye sınarları içerisinde ve belediye hizmetlerinden istifadesi bulunmaktadır. taşınmazın bulunduğu binanın giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğrama, merdiven sahanlıkları, kat holleri mermer kaplamadır. taşınmazın çatısı ve konstrüksiyonu yapılmıştır. taşınmazda asansör ve otopark bulunmamaktadır. taşınmazda ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. konumuz gayrimenkul söz konusu binanın 2. katında, bina girişine göre sağ tarafta konumlu, kuzeydoğu ve güneydoğu cepheli 4 bb numaralı meskendir. taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre yaklaşık 140 m2 alandan ve 2 yatak odası, salon, mutfak, oturma odası, banyo, wc, duş, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. manzarası bulunmamaktadır. binanın takriben 14-15 yıllık bir bina olduğu tahmin edilmektedir. binanın yaşı ve mevcut durumu dikkate alındığında yıpranma oranı "aşınma paylarına ilişkin oranlan gösteren cetvele" göre %15 olmaktadır.
İmar Durumu: dosyasındaki gibidir
Kıymeti: 2.150.000,00 TL
KDV Oranı: %1
Kaydındaki Şerhler: tapu kaydındaki gibidir Artırma Bilgileri

Kaynak: ilan.gov.tr