Antalya Kepez'de mahkemeden satılık 518 m² arsa Antalya Kepez'de mahkemeden satılık 518 m² arsa

Giresun Tirebolu'da 119 m² 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/20 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri: Giresun ili Tirebolu ilçesi körliman mah körliman mevkii 217 ada 18 parsel 5. kat 22 nolu bağımsız bölüm, 2/54 arsa pay/payda, ana taşınmaz niteliği arsa ana taşınmaz yüzölçümü 1.012,55 m2, bağımsız bölüm niteliği konut vasfında taşınmaz. değerlemeye konu taşınmaz Tirebolu belediyesi imar ve şehircilik müdürlüğünün e imar sisteminden alınan bilgiye göre konut alanı dahilinde bitişik nizam, 7 kat yapılaşma koşullarına sahiptir. taşınmaz belediye sınırları içerisindedir ve belediye hizmetlerinden istifadesi bulunmaktadır. taşınmazın bulunduğu bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğrama, merdiven sahanlıkları, kat holleri mermer kaplamadır. taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır. taşınmazın çatısı ve çatı konstrüksiyonu yapılmıştır. taşınmazda doğalgaz, asansör bulunmaktadır. otopark bulunmamaktadır. belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. konumuz gayrimenkul söz konusu binanın 5. normal katında, bina girişine göre sağ tarafta konumlu, kuzeybatı ve güneybatı cepheli 22 bağımsız bölüm numaralı meskendir. taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimarı projesine göre yaklaşık 119 m2 alandan ve 3 yatak odası, salon, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. taşınmazın manzarası bulunmamaktadır. taşınmazın yerinde projesine göre katı ve ana gayrimenkul içindeki konumu doğrudur. taşınmazın yapılan gözlemlere göre takriben 25-27 yıllık bir bina olduğu tahmin edilmektedir. binanın yaşı ve mevcut durumu dikkate alındığında yıpranma oranı "aşınma paylarına ilişkin oranlan gösteren cetvele göre %25 olmaktadır.
İmar Durumu: Dosyasındaki gibidir
Kıymeti : 1.800.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir

Kaynak: ilan.gov.tr