İYİ Parti tarafından Kepez Kent Meydanı’nda düzenlenen iftar programına büyük bir katılım oldu. İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, gençlere yönelik projelerini anlattı ve staj ve çıraklık mağdurlarının da sesi olacağını belirtti.

Yoğun Katılımlı İftar Programı

İYİ Parti’nin Kepez Kent Meydanı’nda düzenlediği iftar programına Nesrin Ünal da katıldı. Yoğun katılımın olduğu iftar programında konuşan Ünal, “İftarımızı Allah kabul etsin. İftara katılım düşündüğümüzün çok üstünde oldu. Bu nedenle mağdur olan insanlarımızdan kendi adıma özür diler, helallik isterim” dedi.

Gençlere Yönelik Projeler

Ünal, gençlere yönelik projelerini anlattı: “Bizim Yarınımız Projesi ile şehrimizi, Antalyalı çocuklarımızın ve gençlerimizin hep yaşamak isteyecekleri cazibe merkezi haline getireceğiz. Gençlerimizin sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayabileceği, fırsat eşitliğinin hüküm sürdüğü bir Antalya hayalimizle gerçekleştireceğimiz projemiz çerçevesinde, gençlerimizin ücretsiz yemek yiyebileceği, kahve içebileceği, spor yapabileceği, danışmanlık hizmetleri alabileceği, uzmanların yönetip denetleyeceği gençlik merkezleri açacağız."

Gençlerin İstihdamı

Ünal, gençlere yönelik konuşmasının devamında, “Meslek edinme kurslarının sayısının artırılması için destekler sunacak, sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yapıp gençlerimizin mesleki yeterliliğini artırarak iş bulmalarını sağlayacağız" diye konuştu. İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, çıraklık ve staj mağdurlarının da sesi olacağını söyledi. Ünal’ın bu sözleri büyük alkış aldı.

Haluk Bayraktar tepki göstermişti! Evren Barış Yavuz gözaltına alındı Haluk Bayraktar tepki göstermişti! Evren Barış Yavuz gözaltına alındı

Kaynak: Haber Merkezi