Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşanan bir trafik kazası, yerel halkı ve yetkilileri harekete geçirdi. Pazarcı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde meydana gelen kazada, bir motosikletli kurye ve bir yaya ağır yaralandı.

Kaza Anı

Kurye olarak çalışan Tugay K., 07 HFF 14 plakalı motosikletiyle Uğur Mumcu Caddesi’nde seyir halindeyken, yolun karşısına geçmeye çalışan Süleyman G.'ye çarptı. Çarpışmanın şiddetiyle hem motosiklet sürücüsü hem de yaya ağır şekilde yaralandı.

İlk Müdahale ve Hastaneye Sevk

Çevredekilerin hızlıca ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Durumu ağır olan Tugay K. ve Süleyman G., ilk olarak Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonra her iki yaralı da, daha kapsamlı tedavi için Alanya Alaeddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Bursa'da 27 Yaşındaki Basketbol Antrenörü Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Bursa'da 27 Yaşındaki Basketbol Antrenörü Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Soruşturma Başlatıldı

Kazayla ilgili olarak polis ekipleri tarafından geniş çaplı bir inceleme başlatıldı. Kazanın nedenlerinin ve sorumluluklarının belirlenmesi için yapılan incelemeler devam ediyor.

Kaynak: İHA