Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yaşanan şiddetli kavga, bir gencin av tüfeğiyle yaralanmasıyla sonuçlandı.

Olay Yeri ve Saat

Olay, bugün saat 12.30 sıralarında Pazarcı Mahallesi Mustafa Yüceson Caddesi'nde bulunan Akdeniz Sitesi'nde gerçekleşti.

A W231594 03

Kavga ve Yaralılar

Başlangıçta basit bir tartışma olarak başlayan olay, F.E.Ö., B.E., M.H., A.C., M.İ. ve M.A.İ. isimli kişilerin müdahil olduğu büyük bir kavgaya dönüştü. Site bahçesinde çıkan arbedede 22 yaşındaki F.E.Ö. av tüfeğiyle vurularak yaralandı. Aynı kavga sırasında M.İ. ve M.A.İ. de vücutlarına aldıkları darbelerle yaralandılar.

İhbar ve Müdahale

Olayı görenler durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra yaralı 22 yaşındaki genci Gazipaşa Devlet Hastanesi'ne kaldırarak tedavi altına aldı.

A W231594 02

Şüpheli ve İnceleme

Polis ekipleri, olayda av tüfeğini kullanan kişiyi tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Kavgada kullanılan av tüfeği ise olay yerinde bulundu ve delil olarak alındı.

Hamster Kombat Günlük Kombo: 14 Temmuz 2024 Hamster Kombat Günlük Şifresi Hamster Kombat Günlük Kombo: 14 Temmuz 2024 Hamster Kombat Günlük Şifresi

Kaynak: Haber Merkezi